CONTA TESİSİMİZ

İzmir, Pınarbaşı’nda bulunan conta tesisimiz insan ve çevre faktörlerini maksimum düzeyde gözeten kaliteli hizmet anlayışıyla conta üretmektedir. Üretim, paketleme, depo, AR-GE, stok ve yönetim bölümlerini kapsayan Pınarbaşı tesisimiz 7000m2 saha içerisinde 5000m2 kapalı alana sahiptir.

ENTEGRE TESİSİMİZ

İzmir, Kemalpaşa’da bulunan entegre tesisimiz üretimde üstün kalite anlayışımızı eksiksiz uygulayabilmek adına contalık malzemeler üretimi için kurulmuştur. Bu tesis sayesinde üretimin tüm aşamalarındaki kalite standartları tarafımızca kontrol edilebilmekte ve böylelikle kalite kaynaklı üretim kayıplarının da önüne geçilmektedir.

PANCAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ TESİSİMİZ

İzmir, Pancar Bölgesinde bulunan 20000 m2 saha içerisinde 13000 m2 kapalı sahası bulunan yeni tesisimizin temeli atılmış olup, 2022 senesi içerisinde tamamlanması planlanarak Entegre ve Conta Tesislerimizin aynı çatı altında birleştirilmesi planlanmaktadır. En son teknoloji bina altyapısı ile donatılmış tesisimiz içerisinde Contalık malzeme üretim, Conta üretim, Mühendislik, Kalite laboratuvarları, AR-GE ve yönetim bölümlerine sahip olacaktır.